Camping Vranovská pláž

Kemp Vranovská pláž
získal titul Kemp roku 2014. V prestižní anketě portálu DoKempu.cz jsme obhájili vítězství z roku 2012 a zopakovali jsme také loňské první místo
v kategorii pro firemní a skupinové akce. Moc nás těší, že se nám opět podařilo zvítězit v konkurenci dalších přibližně 600 kempů v ČR. Radost je o to větší, že nejlepší kemp volí samotní návštěvníci, kterých se letos zúčastnilo téměř 9 tisíc.

Co je u nás nového(?)
Snažíme se kemp na vranovské pláži stále vylepšovat, abyste se u nás cítili jako doma. Před letošní sezónou prošel kemp rozsáhlou rekonstrukcí.
Na návštěvníky čekala čtyři nová volejbalová hřiště, zrekonstruovaný tobogán s brouzdalištěm pro děti, dvě nové recepce a třetina kompletně zrekonstruované hlavní cesty v kempu. K hlavním toaletám se sprchami přibyla nová, komfortnější sociální zařízení v další části kempu, určená pro stanaře a karavanisty.

Aktivity/ zážitky/ vyžití
Pokud kemp Vranovská pláž jen trochu znáte, nejspíš víte, jak je pro nás důležité, abyste se u nás ani chvíli nenudili. Celé léto jsme se potkávali na báječných kulturních i sportovních akcích. Soutěžili jsme v rámci volejbalového Vranovského léta, volili jsme Miss pláž, létali horkovzdušným balónem, užívali jsme si Galavečer sektu a bavili se při vystoupeních Na stojáka. O dobrodružství chtivé děti i dospělé se postarala firma Bakchus aktivity, která zajišťovala nejen skvělé adrenalinové zážitky a programy pro nejmenší. A když nám zbyl nějaký volný večer, podívali jsme se na pěkný film v letním kině. Nevíme jak vy, ale my jsme si to užili dokonale!

Kontakt
Camping Vranovská pláž
+420 724 101 725
recepce@vranovska-plaz.cz
www.vranovska-plaz.cz
www.camp-bitov.cz

Dětská hřiště - www.drevoartikl.cz/detska-hriste